אטרקציות באילת

אטרקציות אילת

אילת היא העיר הכי דרומית בישראל וגם החמה ביותר, מבחינת טמפרטורה תוכלו ליהנות באילת ממזג אויר חם, יבש  וקיצי בכל עונות השנה מה שמאפשר לה להציע אינספור אטרקציות ימיות ובילויי אקסטרים לכל המשפחה .

בננות נגררות לסירה  האטרקציה הפופולארית בכל הזמנים

מי לא מכיר את האטרקציה הימית הכי כיפית בעיר אילת ? ק בננות מתנפחות נגררות על המים במהירות עם סירה. הבננה הומצאה כבר בשנת 1984  ומאז הפכה לאטרקציה הימית הפופולארית ביותר בכל העולם.

שכיום כבר קיימת אטרקציה חדשה של בננות כפולות המובלות עם סירה שמעניקות חוויה מטורפת למשתמשים.

מה שגורם לכל ההנאה על המים הוא השילוב והסיבובים החדים על המים שהופכים את החווית לחוויית אקסטרים על המים למשך כ-15 דקות. האטרקציה הזאת מתאימה לילדים החל מגיל שש שיודע לשחות במים. 

אבוב "קרייזי שארק" נגרר לסירה עם כל המשפחה

לא מדובר על בייבי שארק אלא על אבובי ישיבה לכל המשפחה בסגנון ספה עגולה שנגררים על המים ,  האבובים נגררים על המים  על ידי  סירה מהירה במשך הסיבוב בהם הינו 15 דקות.  אבובי ביי שארק מתאים כפעילות מגבשת לכל המשפחה, לילדים מגיל 6  שיודעים לשחות.

מנצח ימי עף על המים 

מתי בפעם האחרונה עפתם ברוח כמו ציפור לפי כיוון הרוח ?  אם חיפשתם חוויה כייפית ואתם רוצים ליהנות מאטרקציה שתקפיץ לכם את האדרנלין על המים וגם לראות את הנוף של העיר אילת ממעוף הציפור קבלו את חווית אקסטרים – מנצח ימי המחובר לסירה נגררת על המים.

מנצח ימי מתאים אטרקציה ימית  לכל אדם ממשקל גוף של 60  ק"ג ומעלה והיא נמשכת כ-10 דקות. אפשר לרחף בזוגות או מבוגר עם ילד מגיל 8.

אופנוע ים

אם כבר אקסטרים ואדרנלין קבלו הצעה לסיבובי מים עם אופנוע ים.  אופנוע ים יחיד או זוגי אך ורק עם מדריך שילווה אתכם. המדריך נוהג ואתם יושבים מאחוריו בסיבובים החדים משך כל סיבוב על אופנוע ים באילת הינו 10 דקות עם אפשרות לשני אנשים ומדריך מלווה.

אטרקציות ימיות באילת

מה עוד תוכלו לקבל באילת מבחינת אטרקציות ימיות ?  אז הרשימה ארוכה ולא נגמרת וזה מתחיל מ- סירות מים ליחידים, אבובים צפים על המים בשכירה, סירות מרוץ ועוד  וכל זאת במחירים נוחים מאד, אז  גם אם אתם יורדים לסופ"ש ולמנוחה קצרה מהשגרה היומיומית, אל תוותרו על סיבוב אטרקטיבי בחוף הים  ותחוו אטרקציה שתיתן לכם דרייב לחופשה המשפחתית בשנה הבאה.

Call Now Button
Translate »